Pristatymas ir grąžinimas

PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

UAB "Fancy diamonds" užsakytos prekės yra pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje.

Jei prekės yra sandėlyje, jos yra išsiunčiamos per 3 darbo dienas nuo užsakymo ir apmokėjimo gavimo dienos. Jei prekės nėra sandėlyje, jos gamyba ir pristatymas gali užtrukti 30 darbo dienų, arba taip kaip nurodyta prekės užsakymo pastabose.

Po išsiuntimo, prekės pirkėją įprastai pasiekia per 1-2 darbo dienas. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už pavėluotą prekių pristatymą, jeigu prekės pirkėjui nepristatytos laiku dėl pirkėjo kaltės arba dėl nuo pardavėjo nepriklausančių aplinkybių, įskaitant, tačiau neapsiribojant, siuntą pristatančių trečiųjų asmenų veiksmų ar neveikimo.

Prieš pristatydami prekes mes su Jumis susisieksime dėl pristatymo laiko ir datos. Prekės bus pristatytos Jūsų užsakyme nurodytu adresu. Pristačius prekes pirkėjo nurodytu adresu laikoma, kad prekės pirkėjui yra perduotos nepriklausomai nuo to, ar prekes faktiškai priima pirkėjas ar bet kuris kitas asmuo, priėmęs prekes nurodytu adresu. Pardavėjas neatsako ir netikrina, ar prekes atsiima būtent užsakyme nurodytas asmuo.

Pirkėjui nurodžius klaidingą ar neišsamų prekių pristatymo adresą ar neatsiėmus prekių iš siuntimo paslaugą teikiančio asmens per maksimalų siuntos saugojimo terminą, Pirkėjas privalo sumokėti papildomas pardavėjo išlaidas už siuntos draudimą, grąžinimą bei pakartotinį prekių išsiuntimą pirkėjo patikslintu adresu.

Pristačius prekę pirkėjas (ar kitas prekę priėmęs asmuo) privalo patikrinti priimamos pakuotės būklę, prekių kiekį, kokybę (ar pakuotė nėra pažeista) ir prekes (ar pakuotėje yra visos užsakytos prekės). Jei prekių siuntos pakuotė yra pažeista, pirkėjas (ar kitas prekę priėmęs asmuo) privalo apie tai raštu pažymėti siuntinį pristačiusiam asmeniui prekių siuntos priėmimo dokumente arba atsisakyti priimti siuntą. Pirkėjas (ar kitas prekę priėmęs asmuo) privalo nedelsiant informuoti apie tai pardavėją ir pateikti pažeistos siuntos ir/ar prekės foto nuotraukas. Nustačius prekių kiekio ir/ar kokybės, ir/ar asortimento neatitikimą(us), pirkėjas (ar kitas prekę priėmęs asmuo) prekių siuntos privalo nepriimti. Pirkėjui (ar kitam prekę priėmusiam asmeniui) priėmus prekių siuntą ir pasirašius atitinkamame pristatymo dokumente be pastabų laikoma, kad prekės pristatytos nepažeistoje siuntos pakuotėje, prekių kiekis ir asortimentas atitinka užsakymo sąlygas, prekės neturi akivaizdžių trūkumų.

Jei dėl svarbių priežasčių pardavėjas negali pristatyti pirkėjo užsakytų prekių, pardavėjas įsipareigoja pirkėjui pasiūlyti analogišką prekę, o pirkėjui atsisakius ją priimti, grąžinti pirkėjo sumokėtus pinigus per 14 dienų. Šiuo atveju pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių nepristatymą.

 

PREKIŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Šiuo metu prekės į užsienio šalis nėra siunčiamos. Jei yra toks poreikis, galima kreiptis į mus elektroniniu paštu užsakymai@fancydiamonds.lt ir kiekvienu atveju siuntmą suorganizuosime, o jo sąlygas ir kainą aptarsime konkrečiu atveju asmeniškai.

Jeigu turite specialių su pristatymu susijusių pageidavimų, prašome susisiekti su mumis tel. +370 606 00080 arba el. paštu uzsakymai@fancydiamonds.lt.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2011-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių (2014-07-29 redakcija) 17.12 punktu, lokaliose prekybos vietose įsigyti kokybiški perlai, brangakmeniai, taurieji metalai ir jų dirbiniai, išskyrus dirbtinę bižuteriją (kodai pagal Kombinuotąją nomenklatūrą – 7101–7116, 7118) yra nekeičiami ir negrąžinami.

Pirkėjas turi teisę atsisakyti internetinėje parduotuvėje sudarytos pirkimo-pardavimo sutarties su pardavėju,  apie tai raštu pranešdamas pardavėjui per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos. Pirkėjas turi pateikti pardavėjui prašymą elektroniniu paštu uzsakymai@fancydiamonds.lt Pranešime turi būtų nurodyta, kad pirkėjas atsisako pirkimo-pardavimo sutarties, grąžina prekę ir prašo grąžinti sumokėtus pinigus, nurodyta pirkėjo sąskaita, į kurią pirkėjas pageidauja gauti grąžinamus pinigus, prekės įsigijimą iš pardavėjo patvirtinantis dokumentas.

Pirkėjas prekę turi išsiųsti registruotu paštu/per kurjerių tarnybą, adresu Also g. 1B, Vilnius, su įteikimu gavėjui. Prekės grąžinimo siuntimo išlaidas apmoka pirkėjas. Iki grąžinamos prekės įteikimo pardavėjui, prekės dingimo ar sugadinimo rizika tenka pirkėjui.

Prieš grąžinant prekę būtina susisiekti su mumis el. paštu uzsakymai@fancydiamonds.lt dėl prekės grąžinimo. Mes jums atsiųsime grąžinimo prašymo formą.

Grąžinama prekė turi būti nesugadinta, neturėti mechaninių pažeidimų žymių, nepraradusi prekinės išvaizdos, su visomis buvusiomis etiketėmis, kokybės sertifikatais, tvarkingoje originalioje pakuotėje, nenaudota. Esant prekės ar jos pakuotės trūkumų ar prekės dėvėjimo žymių, pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymas negali būti vykdomas ir pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos prekės ir negrąžinti pirkėjui pinigų. Tokiu atveju pirkėjas turi teisę atsiimti prekę iš pardavėjo.

Pirkėjui atsisakiusiam pirkimo-pardavimo sutarties, grąžinami visi už prekę sumokėti pinigai įskaitant prekės pristatymo pirkėjui išlaidas, jeigu prekė grąžinta nepraleidus nustatyto termino ir atitinka grąžinamos prekės reikalavimus. Pirkėjas turi padengti tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas. Gavęs grąžinamas prekes, pardavėjas grąžina pinigus pirkėjui į jo nurodytą sąskaitą banke tik po to, kai grąžintas prekes patikrinsime Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Grąžinamų prekių tikrinimas Lietuvos Prabavimo rūmuose yra pardavėjo teisė, bet ne pareiga. Pardavėjas įsipareigoja ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kurią jis gavo pirkėjo grąžintas prekes su grąžinimo prašymu, grąžinti vartotojui visus sumokėtus pinigus, įskaitant vartotojo apmokėtas prekių pristatymo išlaidas.

Grąžinimo teisė netaikoma prekėms, kurios buvo pagamintos arba pakoreguotos pagal specialų kliento pageidavimą ir jo poreikius.

Ginčus neteismine tvarka sprendžia Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba vvtat.lt, buveinės adresas Vilniaus g. 25, Vilnius, bei prašymus ar skundus galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai.